est | rus
Neljapäev 26/05/2022Kell 8:10

Abi (Korduma Kippuvad Küsimused):

Mis on SMS kiirlaen?

SMS Kiirlaen on lühiajaline väikelaen  (1000 - 6000.-), mida saab laenata näiteks ootamatute väljaminekute katteks järgmise palgapäevani. SMS Kiirlaen on mugav ja privaatne teenus väiksemate summade laenamiseks.

Millal saan taotleda kiirlaenu?

Igal ajal. Kui oled uus klient täida registreerimisvorm ning järgi juhiseid. Kui oled juba registreerunud klient saad laenu taotluse edastada sisse logides ning valides menüüst "Laen internetist" või saates SMS-i sooviga KIIRLAEN PAROOL SUMMA TÄHTAEG numbrile 13011. Laenutaotlusi, mis on esitatud internetist või  SMS-i teel, rahuldame  esmaspäevast pühapäevani kella 08.00-st kuni 22.00-ni.

Miks lükati minu laenutaolus tagasi?

Laenusaaja vanus peab jääma vahemikku 18 - 70 ning sul ei tohi olla smskiirlaen.ee-st võetud tasumata laene. Samuti ei tohi olla võlgnevusi maksehäirete registris ning registreerimisel sisestatud andmed peavad olema korrektsed. 

Ei ole postkasti saabunud e-maili kinnituskoodi?

Kontrolli oma rämsposti kausta või logi sisse oma kasutajatunnusega ning telli uus kood. Uus kood saadetakse automaatselt Sinu e-posti aadressile.

Ei saa arvet avada?

Arve on lisatud Adobe Acrobat PDF manusena positiivse laoenuotsusega e-kirjale. Arve avamiseks on vaja Acrobat Reader programmi, mille leiad www.adobe.com

Ei saa kasutajaks registreeruda?

Kas kõik registreerumiseks vajalikud lahtrid on täidetud õigesti? Registreerumisel peab kasutama õigeid andmeid ning identifitseerima ennast läbi Sampo või Hansapanga internetipanga või ID-kaardi abil. Kui kõik eelnev on täidetud, kuid siiski esineb probleeme edasta informatsioon meile info@smskiirlaen.ee

Mis juhtub, kui unustan parooli?

Uue salasõna saamiseks: 1) Saada numbrile 13011 SMS sisuga: KIIRLAEN ISIKUKOOD  2) Vastu saad sõnumi uue salasõnaga. Näide: KIIRLAEN 37002280001

Ei ole võimalik sisse logida?

Kas registreerumine toimus korrektselt? Kas parool on õige? Sisse logimiseks peab sisestama enda kasutajatunnuse (telefoninumber) ning parooli, mille te registreerumisel ise määrasite.

Taotlesid laenu, aga pole saanud vastust?

Kui laenutaotluses esineb puudujääke, ei saa me sinu taotlust vastu võtta ega ka vastust anda. Laenutaotlusi rahuldatakse E-P kella 8.00 kuni 22.00-ni.

Kuidas saan maksta laenu tagasi?

Vastavalt sulle e-kirja teel edastatud arvele, tuleb tasuda arvel näidatud summa ning kindlasti ära märkida ka viitenumber. Selgitusse võid lisaks märkida laenusaaja nime ja arve numbri. Arvet saad maksta ka läbi pangalingi, kui oled oma kasutajatunnusega sisse loginud smskiirlaen.ee kodulehel.

Miks ei ole minu laenu tagasimakse kajastunud smskiirlaen.ee keskonnas?

Kui Te maksate laenu tagasi läbi smskiirlaen.ee kodulehel olevate pangalinkide, siis kajastub makse kohe.  Kui Te aga teete tagasimakse oma kodupangast, mitte läbi meie kodulehel olevate pangalinkide, võtab tagasimakse kohta märke jõudmine, smskiirlaen.ee internetikeskonda, tehnilistel põhjustel rohkem aega.

Kas saan võtta korraga rohkem kui ühe laenu SMS Kiirlaenust?

Ei. Uue laenu saamiseks peavad olema tasutud olemasolev laen ning muud kohustused SMS Kiirlaenu ees. Lisaks meie rahaliste vahendite kaitsmisele aitab see ka sul vältida liigseid laenukohustusi.

Millal võin taotleda uut laenu?

Uut laenu saate taotleda, kui vana laen on täies mahus  tagasi makstud ning puuduvad võlgnevused.

Millal on võimalik taodelda 3000 - 6000 kroonist laenu?

Laenu 3000 - 6000 krooni on võimalik taodelda püsiklientidel. Vastav toode ilmub teie laenutoodete valikusse automaatselt.

Mis saab siis kui ma ei saa maksta laenu tagasi lepinguga määratud kuupäevaks?

Kui sul ei ole võimalik laenu tagastada õigeaegselt saad hiljemalt määratud tagasimakse kuupäeval laenu pikendada esitades laenu pikendamiseks taotluse smskiirlaen.ee keskkonnas ning tasudes pikendamise lepingutasu, kas Hansapanga või Sampo Panga pangalingi kaudu

Klienditeenidus vastab Teie kõnedele tööpäevadel kella 09.00 kuni 17.00.

Tuletame kõigile klientidele meelde, et hoidke oma identifitseerimisvahendeid (pankade koodikaardid, ID-kaardi koodid) turvalises kohas ning ärge hoidke paroole koos identifitseerimisvahenditega samas kohas.

SMS Kiirlaen OÜ (reg nr: 11300082) www.smskiirlaen.ee Narva mnt 1-PK500 Tallinn 10111 info@smskiirlaen.ee